Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

W dniu 1 grudnia 2020 r. podpisaliśmy umowę z Instytutem Muzyki i Tańca  na wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Informacje na temat zakupionego sprzętu w artykule.

Dofinansowanie od Zarządu Województwa Mazowieckiego

Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała dofinansowanie na zapewnienie bieżącej działalności z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej III „Rozwój potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości” Działania 3.3 „Innowacje w MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego…

Cykl eventów dla firmy Bayer

Wykonaliśmy obsługę techniczną eventów dla firmy Bayer w pięciu lokalizacjach: Kołobrzeg, Karpacz, Olsztyn, Władysławowo i Rzeszów. Grał sprzęt Electro-Voice, D&B, Soundcraft, a świeciły nowo zakupione BIG EYE L10R od LiteLEES.

Gala Sportu z okazji Europejskiego Dnia Sportu

Zadbaliśmy o nagłośnienie i oświetlenie podczas Gali Sportu na hali sportowej przy ul. Jana Białka w Górze Kalwarii. Trudne warunki akustyczne hal sportowych nie są nam straszne! Już niedługo kolejna impreza sportowa do nagłośnienia 🙂

Mini Piknik Sportowy

Takie pikniki lubimy najbardziej. Znajomy zespół, miła atmosfera! Zadbaliśmy o nagłośnienie zespołu Manaus na małym pikniku zorganizowanym z okazji zjazdu rowerowego.

Event firmowy

Zadbaliśmy o nagłośnienie i oświetlenie konferencji dla firmy Brüggen. Następnie zapewniliśmy scenę, nagłośnienie i oświetlenie na koncert i występ DJa. 

Święto Wisły na Urzeczu

Święto Wisły na Urzeczu to dla nas nie tylko event wymagający profesjonalnej obsługi technicznej, ale także pole do wsparcia w organizacji. Wraz z Piaseczyńskim WOPR i Powiatowym Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii podjęliśmy się…

Piknik Profilaktyczny

Zapewniliśmy scenę, nagłośnienie i oświetlenie na Pikniku Profilaktycznym organizowanym przez Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii.

Marianki 2019

Kolejny rok zapewniamy obsługę techniczną podczas spotkania młodzieży mariańskiej. Dla nas to 3 dni pracy z przemiłymi ludźmi. W tym roku gwiazdą był zespół Exodus 15.

Obsługa Pikniku Rodzinnego

Zapewniliśmy scenę, nagłośnienie i oświetlenie podczas Pikniku Rodzinnego zorganizowanego z okazji rozpoczęcia sezonu turystycznego przez Centrum Informacji Kulturalnej I Turystycznej w Górze Kalwarii.