Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

W dniu 1 grudnia 2020 r. podpisaliśmy umowę na wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 z Instytutem Muzyki i Tańca. Środki pochodzą z Funduszu Wsparcia Kukltury i już niedługo poinformujemy jak zostały wykorzystane.

Dofinansowanie od Zarządu Województwa Mazowieckiego

Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała dofinansowanie na zapewnienie jej bierzącej działalności współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej III „Rozwój potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości” Działania 3.3 „Innowacje w MŚP” Regionalnego…

Cykl eventów dla firmy Bayer

Wykonaliśmy obsługe techniczną eventów dla firmy Bayer w pieciu lokalizacjach: Kołobrzeg, Karpacz, Olsztyn, Władysławowo i Rzeszów. Grał sprzęt Electro-Voice, D&B, Soundcraft, a świeciły nowo zakupione BIG EYE L10R od LiteLEES.

Gala sportu z okazji Europejskiego Dnia Sportu

Zadbaliśmy o nagłośnienie i oświetlenie podczas gali sportu na hali sportowej. Trudne warunki akustyuczne hal sportowych nie są nam straszne! Już niedługo kolejna impreza sportowa do nagłośnienia 🙂

Mini piknik sportowy

Takie pikniki lubimy najbardziej. Znajomy zespół, miła atmosfera! Zadbaliśmy o nagłośnienie zespołu Manaus na małym pikniku zorganizowanym z okazji zjazdu rowerowego.

Event firmowy

Zadbaliśmy o nagłośnienie i oświetlenie konferencji dla fimry Brüggen. Następnie zapewniliśmy scenę, nagłośnienie i oświetlenie na koncert i dla DJa. 

Święto Wisły na Urzeczu

Święto Wisły na Urzeczu to dla nas nie tylko event wymagający profesjonalnej  obsługi technicznej, ale także pole do wsparcia w organizacji. Wraz z Piaseczyńskim WOPR i Powiatowym Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii podjęliśmy się…

Piknik profilaktyczny

Zapewniliśmy scenę, nagłośnienie i oświetlenie na pikniku profilaktycznym organizowanym przez Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej.

Marianki 2019

Kolejny rok zapewniamy obsługę podczas techniczna podczas spotkania młodzieży mariańskiej – ​Marianki. Dla nas to 3 dni pracy z przemiłymi ludźmi. W tym roku gwiazdą był zespół Exodus 15.

Obsługa pikniku rodzinnego

Zapewniliśmy scenę, nagłośnienie i oświetlenie podczas pikniku rodzinnego zorganizowanego na rozpoczęcie sezonu turystycznego przez Centrum Informacji Kulturalnej I Turystycznej W Górze Kalwarii.