Realizacja w B’Fort eventownia.

Podczas ostatniej realizacji w B’Fort eventownia użyliśmy lamp retro Evolights Vintage 300 i 500 oraz nowych FOS Vintage 6. Całość dopełniły głowy typu B-EYE. 

Otwarcie Majaland Warsaw

Niedawno mieliśmy przyjemność uczestniczyć w otwarciu nowego parku rozrywki dla dzieci Majaland Warsaw. Jest to jeden z siedmiu takich parków na świecie i drugi w Polsce!

Koncerty w Wilanowie

Mieliśmy przyjemność zrealizować dwa wspaniałe koncerty w Międzypokoleniowym Centrum Edukacji przy ul. Radosnej w Warszawie. Pierwszy z nich to „Opowiem Ci o Japonii” z prelekcją oraz pokazem tradycyjnego parzenia herbaty. Drugi natomiast to „Seweryn Krajewski…

Event dla POIK

W miniony weekend 4.09.2021 r. zapewniliśmy scenę, nagłośnienie i oświetlenie na evencie z okazji 15-lecia istnienia Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii. Dziękujemy za zaufanie.

Piknik historyczny

W dniu 29.08.2021 r. zadbaliśmy o nagłośnienie oraz oświetlenie podczas pikniku historycznego na rynku w Górze Kalwarii. Na scenie wystąpiła Warszawska Orkiestra Sentymentalna, a następnie miał miejsce recital „Bodo” z udziałem Dariusza Kordka.

Realizacja dla firmy Eleven Australia

Zapewniliśmy dla firmy Eleven Australia nagłośnienie, oświetlenie, telebim diodowy 5mm z realizacją na 4 kamery oraz straming live. Event odbył się w zaprzyjaźnionym MONTA Beach Volley Club.

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

W dniu 1 grudnia 2020 r. podpisaliśmy umowę z Instytutem Muzyki i Tańca  na wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Informacje na temat zakupionego sprzętu w artykule.

Dofinansowanie od Zarządu Województwa Mazowieckiego

Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała dofinansowanie na zapewnienie bieżącej działalności z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej III „Rozwój potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości” Działania 3.3 „Innowacje w MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego…

Cykl eventów dla firmy Bayer

Wykonaliśmy obsługę techniczną eventów dla firmy Bayer w pięciu lokalizacjach: Kołobrzeg, Karpacz, Olsztyn, Władysławowo i Rzeszów. Grał sprzęt Electro-Voice, D&B, Soundcraft, a świeciły nowo zakupione BIG EYE L10R od LiteLEES.

Gala Sportu z okazji Europejskiego Dnia Sportu

Zadbaliśmy o nagłośnienie i oświetlenie podczas Gali Sportu na hali sportowej przy ul. Jana Białka w Górze Kalwarii. Trudne warunki akustyczne hal sportowych nie są nam straszne! Już niedługo kolejna impreza sportowa do nagłośnienia 🙂