Góra Kalwaria

Piknik historyczny w Górze Kalwarii

W dniu 27.08.2023 r. podczas pięknej pogody zadbaliśmy o nagłośnienie i oświetlenie oraz zapewniliśmy scenę na potrzeby pikniku historycznego w Górze Kalwarii. Na scenie wystąpili Teatr Pijana sypialnia, Kacper Kuszewski z zespołem i inni.
Starachowice

Obsługa koncertu Skubas w Starachowicach

Zadbaliśmy o nagłośnienie i oświetlenie podczas koncertu znakomitego polskiego artysty Skubasa. Impreza miała miejsce w Parku Kultury w Starachowicach.
Piszczac

Obsługa dożynek w Piszczacu

Zadbaliśmy o nagłośnienie i oświetlenie podczas dożynek w miejscowości Piszczac.
The Spell

Nagłośnienie zespołu dla STABAR Sp. z o.o.

Zapewniliśmy nagłośnienie oraz realizację podczas koncertu zaprzyjaźnionego zespołu The Spell podczas eventu dla STABAR sp. z o.o.
Pałac Mała Wieś

Wesele polsko-niemieckie z PoBaluj Sqad

Podczas przyjęcia weselnego zadbaliśmy o oświetlenie i nagłośnienie w jednej z sal kompleksu  Pałac Mała Wieś. Świeciły nowe B-EYE z 40W diodami LED!

Event dla Hoya

Niedawno mieliśmy przyjemność zapewnić scenę, światło, dźwięk oraz magiczny parkiet dla wyjątkowego zespołu DR QUEEN PL  A wszystko to działo się w Hotel Verte, Warsaw, Autograph Collection.

Koncert wspominkowy Krzysztofa Krawczyka

Dnia 14 października mieliśmy przyjemność zorganizować nagłośnienie, oświetlenie oraz projekcje multimedialną na potrzeby organizacji wydarzenia „Parostatkiem w piękny rejs …” Koncert Pamięci Krzysztofa Krawczyka w Międzypokoleniowym Centrum Edukacji w Dzielnica Wilanów dla Centrum Kultury Wilanów.…

Święto Ziemniaka w Nieporęcie

Na początku października mieliśmy okazję zadbać o obsługę „Świeto Ziemniaka” w Gminie Nieporęt. Co to była za impreza! Zagrało wiele zespołów w tym Blue MOON – Zespół muzyczny, Propabanda East Collective oraz gwiazda wieczoru TOP…

Realizacja w B’Fort eventownia.

Podczas ostatniej realizacji w B’Fort eventownia użyliśmy lamp retro Evolights Vintage 300 i 500 oraz nowych FOS Vintage 6. Całość dopełniły głowy typu B-EYE. 

Otwarcie Majaland Warsaw

Niedawno mieliśmy przyjemność uczestniczyć w otwarciu nowego parku rozrywki dla dzieci Majaland Warsaw. Jest to jeden z siedmiu takich parków na świecie i drugi w Polsce!